Плодово-ягідні культури

Розвиток галузі садівництва ускладнюється не лише природними факторами, але також масовим, тривалим і незбалансованим застосуванням хімічних пестицидів та агрохімікатів, що вкрай негативно впливають на вирощування плодово-ягідної продукції.

Найнебезпечнішим природним чинником при вирощуванні плодово-ягідних культур є періодично повторювані суворі періоди взимку, що приносять велику шкоду садам і плодовим розсадникам, насадженням суниці, малини, лохини, винограду тощо. Для збереження врожаю та відновлення пошкоджених морозами рослин велике значення відіграє вчасне та якісне проведення фітосанітарних заходів.

Застосування поліфункціональних біопрепаратів на основі Ефективних Мікроорганізмів® при вирощуванні плодово-ягідних культур сприяють покращенню резистентості рослин до різних несприятливих зовнішніх факторів та належним чином покращують фітосанітарний стан угідь. Тому все частіше надається перевага застосуванню мікробіологічних засобів захисту і живлення рослин при вирощуванні плодово-ягідних культур.

Препарати для застосування в Плодово-ягідні культури

Препарати/ Призначення ЕМ САД-ГОРОД ЕМ-5 БОКАШІ ЕМ-АГРО EM Super Cera Terra C EM Super Cera Ferment C (гранули)
Знезараження ґрунту + + + + +
Seed Processing + + +
Root Treatment + + + +
Foliar Treatment + +
Control and Prevention of Soil Acidification + + +
Processing to Extend the ShelfLife of Commercial Products + +
Disease and Pest Prevention Measures + +
Compositing + +
WordPress Data Table

Залишити відповідь