БУДІВНИЦТВО ТА ПОБУТ

Технологія Ефективних Мікроорганізмів® в будівництві та побуті – новий та безпечний метод створення здорової екології та мікроклімату житлових приміщень.

Прогресивні технології будівництва із використанням сучасних матеріалів, таких як лінолеум, лаки, фарби, клей, розчинники, вінілові шпалери та ін., разом із створенням комфорту призводять до порушення мікроклімату у помешканні. Ці будівельні та оздоблювальні матеріали виділяють токсичні речовини, такі як бензол, ксилол, толуол, формальдегід, фенол та ін., які викликають алергічні реакції та спричиняють «синдром хворого будинку». А застосування агресивної побутової хімії для підтримки чистоти помешкань у повсякденному житті лише посилює негативний вплив на людину та її здоров’я.

Застосування поліфункціональних біопрепаратів на основі Ефективних Мікроорганізмів® у будівництві та побуті покращують якість та міцність будівельних та оздоблювальних матеріалів, значно подовжують термін їх служби, усувають токсичність, а у побуті – пригнічують патогенну мікрофлору, знищують неприємні запахи у житлових приміщеннях, зменшують кількість пилу та створюють сприятливий мікробілогічний фон і усувають «синдром хворого будинку» в цілому.

Переваги застосування ЕМ-Технології® в будівництві та побуті

Препарати для застосування в будівництві та побуті

Рекомендації щодо застосування препаратів

Спеціалісти компанії «ЕМ-Україна» надають консультації та забезпечують cупровід від початку співпраці до отримання результатів.

Використання біоапрепаратів для будівництва та ремонту будівель, доріг, споруд різного призначення – це сучасна альтернатива створення якісних та міцних матеріалів з кращими технічними характеристиками.

ЕМ-Технологія® у будівництві:

 1. Покращує якість будівельних матеріалів та подовжує термін їх служби
 2. Сприяє «самозагоєнню» тріщин та пошкоджень
 3. Усуває токсичність будівельних та оздоблювальних матеріалів
 4. Нейтралізує шкідливе випромінювання
 5. Кондиціонує та контролює вологість повітря в приміщенні
 6. Усуває неприємні запахи та шкідливі гази
 7. Встановлює здоровий мікроклімат

ЕМ-Технологія® у будівництві передбачає використання препаратів ЕМ БІОАКТИВ, EM Super Cera Sosei C, EM Ceramics для внутрішніх робіт, EM Ceramics для зовнішніх робіт.

Визначення необхідної кількості препаратів здійснюється відповідно до їх інструкцій та/або індивідуально під кожен окремий запит та технічні можливості.

Застосування біопрепаратів у побуті – це безпечний екологічний максимально простий та економічний спосіб для створення відповідних гігієнічних умов для комфорного проживання людини.

ЕМ-Технологія® у побуті:

 1. Адсорбує та дезодорує хімічні речовини, такі як аміак та формальдегід
 2. Кондиціонує повітря в приміщенні
 3. Контролює вологість повітря та запобігає утворенню конденсату
 4. Зменшує кількість пилу в приміщенні
 5. Запобігає появі цвілі, грибка
 6. Усуває електроманітне випромінювання від мікрохвильової печі, комп’ютера, телевізора, тощо
 7. Пом’якшує воду, покращує її якість та смакові властивості
 8. Пригнічує окислення

ЕМ-Технологія® у побуті передбачає використання препаратів ЕМ БІОАКТИВ, EM Pipe K-type, EM Pellet K-type, EM Pipe 35, EM Ring Stone розмір S/L, EM E-Kagen для води, EM E-Kagen для ванни, EM Space Mate, EM E-Cera Sticker, EM Super Cera Sosei C, EM Ceramics для внутрішніх робіт.

Визначення необхідної кількості препаратів здійснюється відповідно до їх інструкцій та/або індивідуально під кожен окремий запит та технічні можливості.

Залишити відповідь