Компанія « ЕМ-Україна » єдиний офіційний представник та авторизований дистриб’ютор корпорації EMRO, Inc. Японія (EM Research Organization, Inc.) на території України, що займається виробництвом продукції на основі Ефективних Мікроорганізмів® (ЕМ®) по оригінальній ЕМ-Технології® Д. Хігатм.

Ми виготовляємо та розповсюджуємо мікробіологічні препарати для застосування у сільському господарстві (рослинництво, тваринництво, у т.ч. бджільництво, аквакультура), для вирішення екологічних проблем (очищення водойм та покращення навколишнього середовища, переробка відходів та ін.), у будівництві та побуті, а також для покращення здоров’я людини.

Якість нашої продукції постійно перевіряється і контролюється японською корпорацією EMRO, Inc. та підтверджується результатами аналізів від акредитованих лабораторій.

Офіційно співпрацюємо з науковими закладами України стосовно виробництва та дослідження EM®-препаратів.

УНИКАЙТЕ ПІДРОБОК !

На сьогодні з’являється чимало підробок ЕМ®-препаратів на ринку України, хоча бренд ЕМ-Технологія® не є загальною назвою для всіх мікробілогічних препаратів. Даний бренд ексклюзивно належить японській корпорації EM Research Organization, Inc., яка представляє його за межами Японії лише через офіційних партнерів і авторизованих дитриб’юторів. Оригінальні препарати на основі Ефективних Мікроорганізмів® офіційно представлені більш ніж в 160 країнах світу.

 

*скорочення EM, EM Technology, EM•1, EM•X, EMRO є торговими марками та зареєстрованими товарними знаками тільки корпорації EMRO, Inc. та її дочірніх компаній.

Рослинництво, Genel

<a href="https://embio.in.ua/uk/рослинництво/" title="Рослинництво" rel="bookmark">Рослинництво

Рослинництво

<a href="https://embio.in.ua/uk/field-crops/" title="Польові культури" rel="bookmark">Польові культури

Рослинництво

<a href="https://embio.in.ua/uk/fruit-and-berry-crops/" title="Плодово-ягідні культури" rel="bookmark">Плодово-ягідні культури

Рослинництво

<a href="https://embio.in.ua/uk/vegetable-crops/" title="Овочеві культури" rel="bookmark">Овочеві культури

Рослинництво

<a href="https://embio.in.ua/uk/green-crops/" title="Зеленні культури" rel="bookmark">Зеленні культури

Рослинництво

<a href="https://embio.in.ua/uk/greenhouses/" title="Тепличні культури" rel="bookmark">Тепличні культури