Зеленні культури

Останнім часом все більшої популярності набуває вирощування зеленних культур. Це обумовлено тим, що зеленні мають короткий вегетаційний період і у відкритому ґрунті товарну продукцію можна отримати вже через 30-60 діб після сівби.

Вирощування зеленних культур не потребує особливих зусиль, великих затрат та дороговартісної техніки. Враховуючи, що здорове харчування стало масовою культурою та набуває все більшої популярності, попит на зеленні культури, які багаті на вміст заліза, хлорофілу, фолієвої кислоти та магнію, високий вміст вітаміну С, бетакератину та клітковини з кожним днем лише зростає.

Основною із вимог вирощування зеленних культур є внесення органічного матеріалу, зокрема гною. Але наявність у гною патогенної та умовно-потагенної мікрофлори може призвести до ряду проблем, зокрема появи хвороб та шкідників, тому застосування біопрепаратів для захисту зеленних культур є необхідним та важливим заходом.

Застосування поліфункціональних біопрепаратів на основі Ефективних Мікроорганізмів® при вирощуванні зеленних культур дозволяють витіснити патогенну та умовно-патогенну мікрофлору, натомість заселити корисною, прискорюють процес ферментації та переводять недоступні форми поживних речовин у легкодоступні, які засвоюються рослинами.

Препарати для застосування в Зеленні культури

Препарати/ Призначення ЕМ САД-ГОРОД ЕМ-5 БОКАШІ ЕМ-АГРО EM Super Cera Terra C EM Super Cera Ferment C (гранули)
Знезараження ґрунту + + + + +
Seed Processing + + +
Root Treatment + + + +
Foliar Treatment + +
Control and Prevention of Soil Acidification + + +
Processing to Extend the ShelfLife of Commercial Products + +
Disease and Pest Prevention Measures + +
Compositing + +
WordPress Data Table

Залишити відповідь