Квіти, лікарські та декоративні рослини

Професійне вирощування фермерськими господарствами квітів, лікарських та декоративних рослин на продаж набирає все більших обертів в Україні. Ці напрямки є прибутковими, проте складними та затратними.

Технологія вирощування даних культур передбачає застосування спеціальних агротехнічних методів та професійних знань.

В останні роки фітосанітарна ситуація, що створилася на підприємствах різних форм власності, становиться загрозливою. Така ситуація склалася частково через застосування хімічних засобів захисту рослин, витіснивши біологічні методи, що в результаті призвело до негативних наслідків – знищення мікробіоти ґрунту, формування резистентних популяцій шкідників, погіршення якості сировини, зокрема лікарських рослин.

При вирощуванні декоративних рослин та квітів особливу увагу слід приділяти біологічному складу ґрунту. Більшість однорічних та багаторічних культур не переносять надмірної засоленості та кислотності. Кислі ґрунти спричиняють зниження розвитку азотфіксуючих бактерій та погано розвиненої кореневої системи, що в результаті призводить до зниження врожайності. А при засоленості ґрунту значно уповільнюється поглинання вологи рослиною, що викликає стрес та уповільнює її розвиток.

Застосування поліфункціональних біопрепаратів на основі Ефективних Мікроорганізмів® при вирощуванні квітів, лікарських та декоративних рослин дозволяють відновити мікробіоту ґрунту, боротися із закисленістю та засоленістю ґрунтів, витіснити патогенну та умовно-патогенну мікрофлору та заселити корисною, підвищити стійкість рослин до шкідливих організмів, поліпшити структурніть ґрунту та покращити його вологоутримуючі властивості, а також покращити продуктивність рослин.

Препарати для застосування в Квіти, лікарські та декоративні рослини

Препарати/ Призначення ЕМ САД-ГОРОД EM-AGRO ЕМ-5 БОКАШІ ЕМ-АГРО EM Super Cera Terra C EM Super Cera Ferment C (гранули) EM Super Cera Ferment C (Granules)
Знезараження ґрунту + + + + + + +
Seed Processing + + + +
Root Treatment + + + + + +
Foliar Treatment + + +
Control and Prevention of Soil Acidification + + + + +
Processing to Extend the ShelfLife of Commercial Products + +
Disease and Pest Prevention Measures + + +
Compositing + +
WordPress Data Table

Залишити відповідь