Тепличні культури

Часи, коли свіжі овочі, фрукти, ягоди та зелень були доступні лише в літньо-осінній період вже давно минули. Сьогодні напрямок вирощування сільськогосподарських культур в закритому ґрунті є достатньо актуальним. Але ведення тепличного господарства потребує особлиих знань та досвіду, без яких неможливо отримати хороші врожаї.

Для успішного вирощування сільськогосподарських культур в теплицях необхідно дотримуватись наступних умов – оптимальна вологість, правильний температурний режим, достатня вентиляція, відповідна якість ґрунту, а також належний догляд. Особливі вимоги постають щодо якості ґрунту, адже в ґрунті повинні міститися всі корисні речовини, мікроелементи і органічні добрива, зокрема азотовмісні.

Основною проблемою у теплицях є проблема чистоти, а температурний режим та вологість спричинює ріст грибків і приваблює шкідників.

Як показує досвід, що дотримання профілактичних заходів із застосуванням біологічних препаратів в закритому ґрунті знижують чисельність шкідників до 60%. Використання таких препаратів також позитивно впливають на схожість насіння, приживлення розсади та тривалості плодоношення.

Застосування поліфункціональних біопрепаратів на основі Ефективних Мікроорганізмів® при вирощуванні тепличних культур активізують діяльність корисної мікрофлори ґрунту, пригнічують збудників хвороб, прискорюють процес розкладання органічного матеріалу, зміцнюють рослину, відлякують шкідників та покращують резистентність рослин.

Препарати для застосування в Тепличні культури

Препарати/ Призначення ЕМ САД-ГОРОД ЕМ-5 БОКАШІ ЕМ-АГРО EM Super Cera Terra C EM Super Cera Ferment C (гранули)
Знезараження ґрунту + + + + +
Seed Processing + + +
Root Treatment + + + +
Foliar Treatment + +
Control and Prevention of Soil Acidification + + +
Processing to Extend the ShelfLife of Commercial Products + +
Disease and Pest Prevention Measures + +
Compositing + +
WordPress Data Table

Залишити відповідь