ЕКОЛОГІЯ

Технологія Ефективних Мікроорганізмів® в екології – збереження та захист навколишнього середовища.

ЕМ-Технологія® вирішує ряд екологічних проблем, усуває наслідки різного виду забруднень, природних та мікробіологічних катастроф.

На сьогоднішній день екологічна ситуація в Україні досить непроста. Серед екологічних проблем найбільш загрозливими є забруднення водойм, ґрунтів, дефіцит питної води та проблеми покращення її якості, можливості розвитку галузі аквакультури, зростання кількості побутових та промислових відходів, а також забруднення атмосферного повітря.

Актуальність, критичність та масштабність існуючих екологічних проблем в Україні потребують впровадження нових методів із використанням біотехнологій у природоохоронних заходах, які дозволяють нейтралізувати різні забруднювачі, перетворюючи їх на менш агресивні для довкілля компоненти, а також отримати енергетичні ресурси та біодобрива.

Ефективні Мікроорганізми®, що входять до складу препаратів для екології використовуються для очищення водойм, стічних вод, септиків, ґрунтів, застосовуються для структурування та покращення якості питної води, вирішення проблем у галузі аквакультури, усунення неприємних запахів та виготовлення високоефективних органічних добрив, ліквідація наслідків радіаційного та нафтового забруднення, біологічне очищення газоповітряних викидів, біоконверсії відходів.

Переваги застосування ЕМ-Технології® в екології

Препарати для застосування в екології

Препарати/ Призначення ЕМ БІОАКТИВ ЕМ-колобки БОКАШІ ЕМ-АГРО EM PIPE-35 EM PIPE S-TYPE EM PELLET S-TYPE
Очищення водойм, стічних вод, септиків + +
Очищення та покращення якості води у побуті та виробництві + + + +
Усунення неприємних запахів та шкідливих газів + + +
Компостування відходів + + +
Аквакультура + + + +
WordPress Data Table

Рекомендації щодо застосування препаратів

Застосування сучасних екологічно безпечних та ефективних методів очищення водойм, стічних вод є вкрай необхідними та актуальними в умовах тотального забруднення багатьох водойм та порушення природної рівноваги.

Очищення вигрібних ям, септиків, біотуалетів за допомогою біопрепаратів – це якісне і недороге очищення, яке забезпечує тривалий і надійний ефект та гарантує комфорт при проживанні у приватному секторі.

ЕМ-Технологія® для очищення водойм, стічних вод, септиків:

 1. Відновлює природну рівновагу водойм
 2. Знищує патогенну та умовно-патогенну мікрофлору
 3. Припиняє розвиток небажаних для водойм синьо-зелених та нитчастих водоростей
 4. Прискорює переробку осаду із рослин, залишків кормів та екскрементів риб, що покращує якість води, збільшує її прозорість
 5. Знищує неприємний запах, збільшує кількість кисню у воді та активізує розвиток дафній
 6. Зменшує рівень БПК та ХПК (БПК – біохімічне поглинання кисню та ХПК – хімічне поглинання кисню)
 7. Нейтралізує сполуки нітрогену, фосфату, фосфору, заліза, кремнію та важких металів
 8. Зменшує об’єм відходів та швидко перетворює на органічне добриво
 9. Покращує дренаж у вигрібних ямах та вуличних туалетах

ЕМ-Технологія® для очищення водойм, стічних вод, септиків передбачає використання препарату ЕМ БІОАКТИВ у поєднанні із ЕМ-колобками.

ЕМ-колобки – це суміш глини з ферментованими висівками та ЕМ БІОАКТИВОМ у вигляді кульок, які працюють у водному середовищі протягом 4-6 місяців, виконуючи роботу по очищенню самої забрудненої частини будь-якої водойми, а саме донних мулових відкладень.

Визначення необхідної кількості ЕМ БІОАКТИВ та ЕМ-колобків на певну площу здійснюється індивідуально під кожен окремий запит та технічні можливості.

Біологічний метод очищення води у побуті та виробництві є безпечним, ефективним та відносно недорогим процесом звільнення води від огранічних та неорганічних речовин за допомогою мікроорганізмів, що дозволяє покращити якість та прозорість води, а також смакові якості.

ЕМ-Технологія® для очищення води у побуті та виробництві:

 1. Усуває хвороботворні віруси, бактерії та мікроби
 2. Зменшує вміст рухомих форм важких металів та радіонуклідів
 3. Звільняє від органічних та неорганічних сполук, азоту, фосфору, сірки, хлору
 4. Зменшує вміст солей та усуває жорсткість води
 5. Покращує бактеріологічні показники води
 6. Відтворює структурування молекул питної води відповідно до її природного стану
 7. Покращує чистоту, прозорість та смакові якості води

ЕМ-Технологія® для очищення води у побуті та виробництві передбачає використання препаратів ЕМ БІОАКТИВ, EM Pipe 35, EM Pipe S-type, EM Pellet S-type.

Визначення необхідної кількості ЕМ БІОАКТИВ, EM Pipe 35, EM Pipe S-type, EM Pellet S-type здійснюється індивідуально під кожен окремий запит та технічні можливості.

Для успішного ведення аквакультури та відновлення природного балансу водойм необхідно впроваджувати біологічні методи, які є ефективними та абсолютно безпечними для людей, тварин, рослин та навколишнього середовища в цілому.

ЕМ-Технологія® для аквакультури:

 1. Зменшує патогенну мікрофлору та нейтралізує дію шкідливих речовин
 2. Припиняє розвиток небажаних для водойм синьо-зелених та нитчастих водоростей
 3. Прискорює переробку осаду із рослин, залишків кормів та екскрементів риб
 4. Покращує якість та структурність води, збільшує її прозорість
 5. Усуває неприємний запах, збільшує кількість кисню у воді
 6. Покращує загальний стан водойми та усіх її мешканців, в тому числі і товарної риби, ракоподібних, молюсків
 7. Адсорбує та видаляє хімічні речовини, включаючи хлор
 8. Знижує рівень захворюваності мешканців водойм
 9. Збільшує приріст риби, ракоподібних, молюсків до 30%, покращує смакові якості продукції

ЕМ-Технологія® у галузі аквакультури передбачає застосування препарату ЕМ БІОАКТИВ у поєднанні чи окремо із технологію ЕМ-колобки, EM Pipe 35, EM Pipe S-type, EM Pellet S-type.

ЕМ-колобки – це суміш глини з ферментованими висівками та ЕМ БІОАКТИВОМ у вигляді кульок, які працюють у водному середовищі протягом 4-6 місяців, виконуючи роботу по очищенню самої забрудненої частини будь-якої водойми, а саме донних мулових відкладень.

Визначення необхідної кількості ЕМ БІОАКТИВ, ЕМ-колобків, EM Pipe 35, EM Pipe S-type, EM Pellet S-type, рекомендації та технології для природних водойм чи штучних резервуарів визначаються індивідуально під кожен окремий запит та технічні можливості.

Компостування із застосуванням біологічних методів є ефективним способом вирішення ряду проблем.

Процес компостування дозволяє не тільки ефективно утилізувати відходи, такі як садово-городні рештки (бадилля, бур’яни, суха трава, опале листя, тирса, солома, лушпиння соняшнику, гілки кущів та дерев, відпрацьовані грибні блоки тощо), відходи тваринництва (випорожнення тварин, гній, пташиний послід, підстилка), кухонні відходи, комунальні та сільськогосподарські відходи (річний мул, відходи борошномельного і круп’яного виробництва, паперової промисловості), але й отримати високоефективне органічне поживне добриво, яке можна використовувати на потреби сільського господарства та у побуті.

ЕМ-Технологія® для компостування:

 1. Пригнічує розвиток патогенної та умовно-патогенної мікрофлори
 2. Усуває неприємні запахи та замінює процеси гниття на ферментацію
 3. Прискорює процес розкладання органічних відходів та зменшує їх об’єм до 40%
 4. Нейтралізує токсичні речовини
 5. Знищує сільськогосподарських шкідників, насіння бур’янів
 6. Прискорює процес компостування та підвищує поживні цінності компосту
 7. Дозволяє отримати цінне органічне добриво, збагачене корисною мікрофлорою, макро- та мікроелементами

ЕМ-Технологія® для компостування передбачає застосування препаратів ЕМ БІОАКТИВ у поєднанні чи окремо із БОКАШІ ЕМ-АГРО.

Визначення необхідної кількості ЕМ БІОАКТИВ та БОКАШІ ЕМ-АГРО, рекомендації та технології для компостування визначаються індивідуально під кожен окремий запит та технічні можливості.

Залишити відповідь