ЕМ-Україна > Вирощування птиці


Використання ЕМ-технології в птахівництві

У птахівництві спостерігається, що при застосуванні ЕМ-препаратів, різко знижується падіж молодняка, птиці менш схильні до захворювань. Несучість курей-несучок, які вживають ЕМ-препарат, менше залежить від неякісних кормів, є стабільною в зимовий період, зменшується кількість некондиційних яєць. При цьому, збільшується міцність шкаралупи, тобто при транспортуванні зменшується їх бій, збільшується вміст лецитину, тому жовток має яскраво-жовтий колір.
 
Застосування ЕМ-препаратів призводить до зміцнення імунітету птиці, а також до розкладання неперетравлених органічних речовин в організмі і в зовнішньому середовищі. Позитивно впливає на збільшення засвоюваності корму, розкладання речовин з неприємним запахом.
 
Діяльність ефективних мікроорганізмів призводить до розкладання мікотоксинів в кормі, що запобігає отруєнню птиці, при цьому виникає пробіотична опірність організму, що дає можливість виробникам повністю відмовитись від використання антибіотиків в процесі вирощування птиці.
 
ЕМ-препарати у птахівництві застосовуються двома шляхами: внутрішнім - з кормом або водою та зовнішнім - обприскування птиці, виробничих приміщень та інвентарю. Для досягнення максимального ефекту від ЕМ-технологіі необхідно комплексне застосування всіх методів.

Повернутися назад