ЕМ-Україна > Землеробство


 ЗАСТОСУВАННЯ ОРИГІНАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ 

ЕФЕКТИВНИХ МІКРООРГАНІЗМІВ У РОСЛИННИЦТВІ

  

Застосування ЕМ прискорює швидкість розкладання органічних речовин, які знаходяться в ґрунті, тим самим покращуються хімічні та фізичні властивості, підвищується мінералізація та доступність поживних речовин для рослин.

 

Наявність гумусу в ґрунті, рН, доступних для засвоєння форм азоту, фосфору, калію, магнію і мікроелементів є визначальною для родючості ґрунту. Завдяки застосуванню ефективних мікроорганізмів відбувається ефективне і тривале відновлення найважливіших параметрів ґрунту, що мають безпосередній вплив на зростання економічного ефекту.

 

Застосування ЕМ-технології ґрунтується на використанні ЕМ-препаратів. Компанія «ЕМ Україна» для вирощування сільськогосподарських та плодово-овочевих культур виробляє лінійку препаратів: ЕМ АГРО, ЕМ САД ГОРОД, ЕМ-5.

 

 

ПЕРЕВАГИ ЕМ-ТЕХНОЛОГІЇ:

 • економія: заощадження коштів за рахунок зменшення внесень мінеральних добрив, фунгіцидів, інсектицидів та інокулянтів, ресурсозбереження та зменшення енергоємності виробництва
 • врожайність: відновлення природньої родючості, забезпечення рослин повноцінним живленням, стимуляція росту рослин на всіх етапах розвитку, підвищення імунітету та стресостійкості культур, покращує поглинання рослинами поживних речовин, які містились у ґрунті до цього в недоступній формі для рослин, покращення якісних показників врожаю
 • здоровий ґрунт: змінює структурність ґрунту, а також збільшує популяцію корисних мікроорганізмів та дощових черв’яків , очищає ґрунт від патогенних мікроорганізмів здорової мікрофлори
 • безпечність компонентів: органічний біопрепарат, на основі живих мікроорганізмів, безпечний для людей та навколишнього середовища
 • легкість у застосуванні: рідка форма препарату, легкий та зручний у застосуванні
 • стабільність: збільшення прибутку та експорт органічної сировини за вищою ціною
 
ТОВ «ЕМ Україна» забезпечує cупровід спеціалістами від початку співпраці до отримання результатів. Надаємо консультації та навчаєм Ваших спеціалістів по застосуванн ЕМ-технології розробляємо технологічні карти індивідуально під Ваше господарство.
 
ТЕХНОЛОГІЯ ВНЕСЕННЯ
 1. Внесення препарату в ґрунт після збору врожаю по пожнивним решткам восени, або навесні перед посівом, з подальшою заробкою в ґрунт.
 2. Передпосівна обробка насіння з метою підвищення енергії проростання та схожості.
 3. Підживлення та захист культури від хвороб та шкідників протягом вегетаційного періоду.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЕМ-ПРЕПАРАТІВ
 1. Обробку полів проводити в нічний, ранковий або вечірній час.
 2. Оброблений насіннєвий матеріал потрібно захистити від променів сонця та висіяти протягом 24х годин.
 3. Рекомендована температура води для приготування робочого розчину від + 5 до +30 градусів.
 
Із застосування великої кількості пестицидів для захисту врожаїв від шкідників і хвороб, ми самі не розуміємо, як руйнуємо флору та фауну ґрунту, а також його структуру. Враховуючи, що на відновлення природної родючості ґрунту потрібно близько 20-30 років, то загальна картина виглядає загрозливо. Крім того, пестициди, якими обробляються поля, вже встигли завдати непоправної шкоди природі та здоров'ю людей.
 
Якість ґрунту є «ключем» ведення стійкого землеробства. Також для економічного і раціонального використання потенціалу ґрунтів необхідно враховувати потреби екосистеми. Щоб досягти успіху та знайти альтернативні методи землеробства, ми пропонуємо інноваційну ЕМ-технологію, як інструмент, що допомагає створити економічну, екологічну і стабільну систему землеробства.

Повернутися назад