» » ЕМ СИЛОС Є НАТУРАЛЬНИМ МІКРОБІОЛОГІЧНИМ ДОДАТКОМ

ЕМ СИЛОС Є НАТУРАЛЬНИМ МІКРОБІОЛОГІЧНИМ ДОДАТКОМ

ЕМ СИЛОС – це композиція Ефективних Мікроорганізмів, призначена для виробництва силосу та сінажу найвищої якості.
ЕМ СИЛОС підтримує процеси ферментації кормів. Спеціальні молочнокислі бактерії швидко знижують рівень рН, завдяки чому процес заквашування спрямовується на молочнокислу ферментацію. Ефективні Мікроорганізми™, що містяться у препараті, гальмують розвиток небажаних у процесі ферментації бактерій. ЕМ СИЛОС гарантує надійне заквашування, а також консервацію кормів. Годівля тварин кормами, виготовленими із застосуванням ЕМ-технології®забезпечує правильний перебіг процесів травлення і повне використання тваринами складників, що містяться у кормах.
ДІЯ:
ЕМ СИЛОС є натуральним мікробіологічним додатком. Завдяки йому не відбувається вторинної ферментації, а корми характеризуються високою aеробною стабільністю. Корми, що заквашуються за допомогою Ефективних Мікроорганізмів™, відрізняються добрим смаком, не псуються після відкриття призми чи рукава. Ефективні Мікроорганізми™ є прекрасною інвестицією у тваринництві. Завдяки ним споживання концентрованих кормів зменшуються, а виробництво молока зростає. На відміну від хімічних препаратів, ЕМ™ є дешевшими та не спричиняють корозії обладнання. ЕМ™ можна застосовувати як через дозатор, закріплений біля прес-підбірника, так і шляхом поливання призми. Збільшення на 50% дозування, пропонованого для заквашування, заміняє додаток консервантів до продукованого силосу. Унікальна композиція штамів Lactobacillus ефективно виробляє молочну кислоту, що надійно і у природній спосіб консервує корми.
ПЕРЕВАГИ:
ЕМ СИЛОС – це унікальна композиція, що гарантує отримання стабільного сферментованого корму. Інокулянт безпечний і простий у застосуванні. Створюючи безкисневу середовище, ЕМ™ стримує процеси внутрішнього розігріву· ЕМ™ є безпечною для оператора і для тварин/ Універсальність застосування до трав, кукурудзи, сумішей і, на приклад, зерна. Запобігає неприємним запахам, що виникають при неправильному перебігу процесу заквашування.
Ефективні Мікроорганізми™ перетворюють цукри на органічні кислоти та спричиняють зниження рівня рН. Дріжджі впливають на зростання енергетичної цінності корму. ЕМ СИЛОС стабілізує рівень рН протягом кількох тижнів. Ефективні Мікроорганізми ЕМ™ є безпечними для людей, тварин і навколишнього середовища.
dle
5-12-2016, 10:10
1257 переглядів