» » ЗАСТОСУВАННЯ ЕМ-ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ВИРОЩУВАННІ СВИНЕЙ

ЗАСТОСУВАННЯ ЕМ-ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ВИРОЩУВАННІ СВИНЕЙ

Використання ЕМ-технології у свинарстві
 
Використання ефективних мікроорганізмів у вирощуванні свиней, тотожнє їх застосуванню в тваринництві взагалі, але має і свої особливості.
 
Крім санації, випоюваня та відгодівлі, переробки гною, в свинарстві використовується, за необхідності, метод ферментування глибокої підстилки. Оброблена ЕМ-препаратом, при закладанні, підстилка може служити до 5 років, а температура, що виділяється при ферментації, дозволяє безпроблемно вирощувати свиней навіть в неопалюваних приміщеннях, металевих обо тентованих ангарах.
 
Метод вирощування свиней на глибокій ферментованій підстилці зменшує виробничі витрати на прибиранні, вивезенні та складуванні гною. Ферментація випорожнень свиней проходить на місці, при цьому повністю відсутні сморід, комахи, паразити, хвороби. Відпрацьована підстилка може використовуватися як органічне добриво зразу ж після її прибирання, без додаткового терміну перегнивання.

Застосування, навіть, одного з методів ЕМ-технології в свинарстві приносить істотні результати. Але комплексне використання значно їх перевищує, та дозволяє зменшити об'єм використовуваних ЕМ-препаратів.
 
Мікроорганізми, що містяться в препаратах, діють також і в зовнішньому середовищі після проходження через травний тракт. Їх дія триває в збірниках посліду. Після вивезення посліду на поля, корисні бактерії продовжують свою дію в грунті.
dle
24-10-2016, 09:13
1457 переглядів