» » ДОБРЕ МОЛОКО ВІД ЗДОРОВОЇ КОРОВИ

ДОБРЕ МОЛОКО ВІД ЗДОРОВОЇ КОРОВИ

Сучасне молочне тваринництво стикається з двома основними проблемами, якими є:
-підтримання здоров’я тварин у поєднанні з високою виробничою потужністю;
-оптимальне використання поживних речовин із сировини.
Досягти ефективного і довгострокового вирішення цих проблем часто буває дуже важко. Це вимагає постійного контролю за здоров’ям стада, постійного коригування харчування і пошуку компромісу, в результаті чого реальні витрати на отримання кожного літру молока від здорових корів постійно зростають.
Стабільне травлення - здоров’я і прибуток
Корови, як жуйні тварини, мають певну конструкцію шлунково-кишкового тракту, що дозволяє їм перетравлювати такі рослинні компоненти, як целюлоза. Цей цукор розкладається на глюкозу з наступною ферментацією на коротколанцюгові жирні кислоти у рубці в присутності мікроорганізмів. Целюлоза, яка є основним компонентом волокнистих кормів, є основним джерелом енергії для мікрофлори рубця. Таким чином, успіх у годівлі корів значною мірою залежить від створення оптимальних умов для бактерій і найпростіших, які знаходяться в рубці. Дякуючи цій залежності та праці, виконаній у передшлунках, корова засвоює значну кількість потрібних їй поживних речовин, необхідних як для виробництва молока, так і для побудови її власного імунітету. Здорова культура годування повинна спиратися на правильну дію цього механізму і не повинна ігнорувати його, постійно прагнути до мінімального порушення його функціонування відповідно з характером тварини.

Якщо є порушення в середовищі мікроорганізмів в рубці, то виникають різні проблеми. Рано чи пізно це спочатку відбивається на стані здоров’я тварини, а згодом і на ефективності виробництва; падає кількість отриманого молока, і воно стає гіршої якості. Ризики, пов’язані з порушенням функціонування мікрофлори, не означають, однак, тільки погіршення параметрів молока, вони тягнуть за собою і зменшення імунітету тварин, і появу низки проблем зі здоров’ям, таких як хвороби обміну речовин або неефективність запліднення і, як наслідок, значних видатків на відновлення стада.

Елементів, які заважають нормальному функціонуванню здорової корови в стаді, є дуже багато. Для їхнього правильного функціонування можна вживати поточні заходи, такі як коригування раціонів, зміна параметрів стада, введення різних допоміжних речовин або, кінець кінцем, лікування. Проте, багато проблем, що негативно впливають на стадо, можуть бути зведені до спільного знаменника, яким є погана дія мікрофлори в самому організмі корови та в її середовищі.

Ефективне управління мікрофлорою завдяки оригінальній ЕМ-технології.
Як технологія ЕМ впливає на інші мікроорганізми та навколишнє середовище?

У 1982 році Теруо Хіга з Університету Рюкю в Окінаві, Японія, виявив специфічну комбінацію мікроорганізмів, що існують в природних умовах в світі природи. Ці мікроорганізми відрізняються унікальною здатністю взаємодіяти з корисними мікроорганізмами, що живуть в даному середовищі, шляхом зміцнення їхніх позитивних якостей і підсилення їх дії. Першовідкривач назвав цю групу мікроорганізмів Ефективними Мікроорганізмами (в скороченні EM), які взаємно підтримують одне одного, створюючи надзвичайно універсальний інструмент. Ефективні Мікроорганізми складаються з декількох штамів мікроорганізмів, отриманих з навколишнього середовища в даному географічному регіоні, підібраних з метою виконання конкретних завдань у сільському господарстві та охороні навколишнього середовища.

Ефективність та унікальність ЕМ-технології залежить від поєднання властивостей аеробних і анаеробних мікроорганізмів, які вимагають різних умов для свого розвитку і виживання. EM препарати співіснують в загальному просторі на принципах симбіозу і рівноваги, як це відбувається в природному середовищі. Правильне застосування Ефективних Мікроорганізмів робить можливим регулювання негативних і підтримку позитивних явищ скрізь, де важливими є біохімічні процеси, пов’язані з діяльністю мікроорганізмів. Це робить EM унікальним засобом пре- і пробіотичної дії. Основним принципом дії ЕМ® є їхня взаємодія з мікроорганізмами, присутніми в даному середовищі, і використання дії умовно-патогенних мікроорганізмів з цього середовища. За допомогою цієї дії ЕМ® є ефективними в умовах, що змінюються, і після кожного їх використання виникає цілий ряд позитивних ефектів.

Універсальність і ефективність ЕМ-технології  полягає в дуже простому підході – діяти згідно з природою, а не наперекір їй.

Оптимальне рішення у розведенні тварин
EM препарати добре діють в будь-якій системі годівлі великої рогатої худоби, і в залежності від потреб виробників можуть використовуватися або комплексно, або на різних стадіях вирощування худоби, або для подолання конкретних проблем. Найкращі результати дає поєднання позитивного впливу ЕМ препаратів в якості добавки до корму, що регулює травлення та покращує імунітет, із попереднім застосуванням з метою консервації кормів та як засобу досягнення мікробіологічного балансу в місці утримання тварин.
Одним з перших і, водночас, дуже привабливих переваг використання препаратів ЕМ є значне зниження виділення запахів, що позитивно впливає як на здоров’я і поведінку тварин, так і на відносини виробника з сусідами. Використання ЕМ технології в тваринництві створює величезні можливості, а благополуччя тварин є ключем до успіху в їх розведенні.

Практичні вигоди в годівлі великої рогатої худоби:
При правильному використанні Ефективних Мікроорганізмів® можливе тривале і ефективне вирішення багато проблем:
 • Поліпшення засвоюваності кормів і нейтралізації мікотоксинів
 • Відсутність нагрівання і добре взяті в цілості TMR
 • Відновлення імунної системи тварин
 • Поліпшення запліднень
 • Профілактика хвороб обміну речовин, в тому числі кетозу
 • Поліпшення параметрів молока, в тому числі зниження соматичних клітин
 • Обмеження викидів газів, пов’язаних з відходами.
  Наведені вище ефекти завжди будуть пов’язані з вибором конкретного ЕМ-препарату і підбором доз і методів його внесення залежно від специфіки і потреб даного господарства. Варто отримати детальні рекомендації, зокрема, щодо термінів впровадження ЕМ у наших консультантів або авторизованих дистриб’юторів. ЕМ-препарати є зареєстрованими як MPU – застосування оригінальних препаратів є легальним і безпечним.

  Препарати, що рекомендуються в годівлі тварин:

  EMБІОТИК є додатковою кормовою добавкою. Використовується для профілактики захворювань, пов’язаних із зниженням імунітету та неправильним травленням, а також в період лікування антибіотиками. ЕМБІОТИК стабілізує мікрофлору кишківника, відповідальну за належне здійснення процесів травлення, а також регулює мікробіологічні взаємодії у місці утримання тварин. Його основна дія є тотожною з дією препарату ЕМ БОКАШІ.
  ЕМ БОКАШІ є додатковою кормовою добавкою. Мікроорганізми, що знаходяться у препараті ЕМ БОКАШІ, на засадах конкуренції витісняють з кормів шкідливі патогени (обмежують мікотоксини) і самі заселяють це середовище, водночас створюючи багато позитивних для тварин речовин. Препарат може бути попередньо перемішаний з основними кормами. ЕМ Бокаші дозволяє зменшити або навіть повністю відмовитися від застосування добавок, відповідальних за покращення травлення, видалення мікотоксинів чи поліпшення смаку кормів. Препарат добре змішується з будь-яким кормом і покращує його засвоюваність та смак. Найкращі результати досягаються при використанні ЕМ БОКАШІ регулярно.

  Внесення і дози:
  Охарактеризовані препарати можна застосовувати безпосередньо як добавку до TMR, попередньо перемішану з основними кормами, або безпосередньо під пащу конкретних тварин. Вибір рідкої або сипучої форми залежить, головним чином, від зручності і досвіду її застосування з огляду на спосіб подачі кормів у господарстві та рекомендацій консультанта. Наші консультанти при розрахунку дози препарату беруть під увагу різні індивідуальні чинники, такі як, наприклад, якість основного об’єму кормів та молочну продуктивність. Завдяки цьому господарство може отримати детальний план застосування ЕМ у контексті повідомлених ним проблем. У початковий період застосування препарату рекомендуємо, як правило, вищі дози препаратів, які будуть зменшуватися по мірі досягнення завдяки ЕМ корисних ефектів. При застосуванні ЕМ, головним чином, за для профілактики початкові дози можуть бути відразу меншими.  У здоровому тілі - здорове теля

  Імунітет, отриманий телям від матері під час внутрішньоутробного життя і через молозиво часто виявляється недостатнім. Таке теля дуже важко переносить навіть незначні інфекції, симптоми чого є, зазвичай, діарея та/або висока температура, які важко контролювати, що призводить до падежу або подальшого порушенням росту теляти. ЕМБІОТИК підтримує здоровий ріст телят у цій дуже складний період. До моменту впровадження корму препарат варто застосовувати двічі на день. 
  Витрати на застосування ЕМ для годівлі телят порівняно до ефектів, які дає його використання, є невеликими. Часто першим позитивним досвідом використання господарством ЕМБІОТИК стає покращення стану телят та обмеження діареї.

  Дозування для телят:
  • Профілактика - 2 рази на день по 20 мл (в перший тиждень життя 2x10ml).
  • Коригувальні (пронос) - 2 рази на день по 40 мл.
  • Препарат подається з 2-денного віку разом з молоком або чи препаратом, що замінює молоко або безпосередньо до пащі.
  • Після введення твердої їжі для годування EM-1 Активований можна вводити разом з кормом, або він може бути замінений на EM Бокаші Пробіотик.

   ЕМ-Силос це:
   • Мікробіологічна стимуляція на етапі силосування;
   • Активна протидія псуванню силосу, завдяки чому не виникає пліснява та перегрів силосу аж до використання всього вмісту купи;
   • Готовність препарату до використання без необхідності його активації чи стимулювання бактерій;
   • Унікальний склад, що запевняє йому переваги в конкурентному біологічному середовищі.

   Основна доза ЕМ-Силос складає 1 літр на 1м3 силосної маси. До кормів, що важко силосуються через великий вміст білка і дефіцит цукру, треба додавати підвищену дозу препарату. Підвищена доза препарату також може бути використана для захисту на чутливих ділянках, таких як краї купи, або на початку і в кінці рукава.
   ЕМ-Силос може бути використаний як через дозатор на етапі збору, так і шляхом заливання купи. Ретельне ущільнення силосної маси зменшує кількість повітря в силосі, яке сприяє процесу бродіння. Важливо також, щоб стос корму був швидко закритим і ущільненим, а у випадку виробництва у валках ретельно загорнутим у фольгу (плівку). Щільне обернення і трамбування силосу є дуже важливим, тому що це знижує ризик вторинного бродіння, яке призводить до різкого зниження якості корму. Процес підготовки силосу вимагає від тваринника багато зусиль і старанності, тому варто допомогти цьому процесу і захистити його результати за допомогою ЕМ-Силос. 

   Вплив на навколишнє середовище: ЕМ – контролер за мікрофлорою в оборі:
   Досвід і практика свідчать, що розпилення препаратів ЕМ у приміщеннях має позитивний вплив на стан тварин. Мікроорганізми осідають на всіх поверхнях, обмежуючи розвиток хвороботворної мікрофлори.
   ЕМ зменшують викиди газів (сірководень, аміак) та обмежують пліснявіння органічної матерії. Застосування ЕМ до гігієнізації середовища доповнює додавання EM-1 Активованийа до харчування. Для розпилення або обприскування застосовуємо препарат EM-1 Активованийтм або ЕМ-Свіжість (препарат призначений для біологічної гігієнізації приміщень і як дезодоруючий): 1 літр 10% розчину на 100 м2 об’єкта. Найбільш інтенсивно обприскуємо відходи та кормовий коридор. Особливу увагу звертаємо також на бокси для телят. Розпилення або обприскування можуть проводитися в присутності тварин. Періодичність заходів залежить від специфіки господарства і повинна бути визначена разом з нашими консультантами.
   Ефективні Мікроорганізми не містять ГМО. Вони є повністю безпечними для людей і тварин. Мікроорганізми, що входять до складу препаратів ЕМ®, були виділені з натуральних екосистем, а їхнє виробництво відбувається у спеціальних контрольованих умовах. Оригінальні препарати ЕМ поставляються завжди в одноразових упаковках, захищених пломбою, маркованих голограмою иа міжнародним логотипом ЕМ®.
   Турбуючись про найвищу і постійну якість, ми виробляємо наші препарати на одному підприємстві згідно з нормами, що відповідають за контроль якості та умови виробництва. Наші препарати підлягають системному контролю лабораторії EMRO та Державного Інституту Ветеринарного PIB в Пулавах. Наші клієнти можуть бути певними, що оригінальні ЕМ-ПРЕПАРАТИ відзначаються завжди найвищою якістю та повторюваністю дії та отримуваних результатів.
   dle
25-10-2016, 16:43
494 переглядів