» » ЕМ У БУДІВНИЦТВІ

ЕМ У БУДІВНИЦТВІ

ЕМ У БУДІВНИЦТВІ
 
Сучасне будівництво ведеться із застосуванням великої кількості матеріалів, що включають шкідливі хімічні сполуки. Хімікати входять до складу будівельних клеїв, фарб, шпалер і викликають при експлуатації будівель неприємні запахи, алергічні реакції. Поглинути шкідливі речовини здатні Ефективні мікроорганізми. Для цього необхідно додавати в будівельні матеріали ЕМ-препарат або ЕМ-кераміку.
 
Шкідливі речовини, поглинені ЕМ-керамікою, не можуть виділитися з неї. У приміщеннях будівель, побудованих із застосуванням ЕМ-технології, повітря чистіше, не заводяться шкідливі комахи, немає запахів цвілі й вогкості.
 
Обробка металів і поверхонь ЕМ-препаратом сприяє захисту від корозії та подовжує термін служби металевих виробів, в тому числі арматури і балок.
 
Додавання ЕМ-препарату:
 
  • в цемент і залізобетон, дозволяє значно продовжити термін служби будівлі за рахунок антикорозійному впливу ефективних мікроорганізмів на арматуру.
  • в оздоблювальні матеріали та клеї, сприяє нейтралізації формальдегідів і запобігає виникненню цвілі, грибків, сприяє очищенню повітря.
  • в асфальт, підвищує експлуатаційні властивості і якість покриття та подвоює термін служби, а також при настанні холодних температур і випаданні снігу сприяє більш швидкому його таненню і прибирання.
dle
6-10-2016, 11:37
1356 переглядів