ЕМ-Україна > Статті > КОДИМА-ФЕСТ 2016

КОДИМА-ФЕСТ 2016


13-12-2016, 10:46
Автор: Tanya

 18 червня 2016 року в селі Івашковому Кодимского району Одеської області відбувся етнофестиваль «Кодима-фест», який став одним із найяскравіших подій літа та зібрав числених поціновувачів органічного землеробства понад  3-х тисяч осіб.

 У рамках роботи фестиваля відбувся екосемінар - "Практичні аспекти органічного виробництва в особистих селянських господарствах". Фермера та всі бажаючи мали можливість ознайомитись  з перевагами та технологіями органічного рослинництва, тваринництва, садівництва та дізналися, як вирощувати органічну продукцію без застосування синтетичної сільськогосподарської хімії, глибокої оранки, монокультур та ГМО.


 

"Основна ідея органічного землеробства полягає в тому, щоб підживлювати землю, а не рослину. Треба підтримувати здорову біоту, і тоді вона даватиме справжній органічний продукт,” – зауважила в своїй промові Тетяна Ситник, керівник Академії роздрібної торгівлі в Україні, засновник спільноти «Насіннєва скарбниця України», експерт з розвитку органічного землеробства в Україні.

   

 

 

 

 

 

 

Руслан Горобець,  директор ТОВ "ЕМ Україна”,

м. Кропивницький, презентував застосування новітньої японської ЕМ-технології в органічному землеробстві України. 


dle

Повернутися назад