» » МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА "AgroExpo"

МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА "AgroExpo"

 


З 29 вересня по 1 жовтняу Кропивницькому пройшла одна з наймасштабніших агровиставок в Україні AGROEXPO 2016.

 Офіційне відкриття виставки пройшло за участі Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, заступника міністра з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, президента Торгово-промислової палати України Генадія Чижикова та голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка.  Загалом у IV Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2016 взяли участь 470 компаній-учасників та 20 700 осіб-відвідувачів.

 На «AGROEXPO-2016» аграрії мали змогуознайомитись з сільгосптехнікою, біопрепаратами та засобами захисту рослин провідних вітчизняних та іноземних виробників.

 Компанія «ЕМ Україна», що є офіційний представником ЕМРО Японії в Україні, розповсюджувачем Японської ЕМ-технології® і представила лінійку біопрепаратів на агропромисловій виставці. Відвідувачі виставки виявили жваву зацікавленість та широку обізнаність щодо продукції ТОВ «ЕМ Україна», способів її застосування, для отримання екологічно чистої продукції з високими показниками якості.


dle
4-12-2016, 12:43
834 переглядів