» » ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ПАНА ДЖУН МАЦУМОТИ З ОКІНАВИ, ЯПОНІЯ, ДО УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ ПАНА ДЖУН МАЦУМОТИ З ОКІНАВИ, ЯПОНІЯ, ДО УКРАЇНИ

Японський вчений Теруо Хіга є засновником технології ефективних мікроорганізмів. ЕМ-технології застосовуються в самих різних областях, включаючи сільське господарство, охорону навколишнього середовища, будівництво, промисловість і охорона здоров’я. 
Теруо Хігі вдалося відібрати 86 регенеративних штамів, здатних виконувати широкий спектр функцій з підгодівлі рослин, їх захисту від хвороб, з оздоровлення ґрунту. На сьогоднішній день ЕМ-технологія використовується в більш ніж у ста шістдесяти країнах світу.
Сьогодні ЕМ-технологія є й в нашій країні. Її представляє фірма ТОВ «ЕМ Україна», що знаходиться в Кіровограді. ТОВ «ЕМ Україна» є єдиним ліцензованим партнером EMRO Японії (EMRecearchOrganisationINC.) в Україні. Від початку своєї діяльності фірма займається виробництвом мікробіологічних препаратів, що містить ефективні мікроорганізми ЕМ (посвідчення Міністерства екології та природних ресурсів України – серія А, № 03655, від 16 квітня 2013 року).
Фірма пропонує препарати для удобрення ріллі та біологічного захисту рослин, пробіотичну добавку до кормів. Усі препарати, що виробляються фірмою є екологічно чистим, не містять ГМО. Якість продукції відслідковується лабораторією EMRO в Німечинні. Директором ТОВ «ЕМ Україна» є Руслан Володимирович Горобець. 
 
 
 
 
З метою вивчення сільськогосподарського потенціалу Кіровоградської області на особисте запрошення голови Кіровоградської облдержадміністрації прибув генеральний менеджер "Європейського відділення EMRO" пан Джун Мацумото з Окінави до України. В залі засідань обласної державної адміністрації на чолі з заступником голови ОДА Андрієм Коломійцевим відбулась відкрита нарада з вченими, представниками аграрного бізнесу, агрономами для детального вивчення впровадження новітніх технологій на Кіровоградщині з метою ефективного розвитку екологічно чистого виробництва. 
Після обговорення питань, А. Коломийцев, виразив надію, щоспівпраця з представництвом "Європейського відділенняEMRO" триватиме, а новітні технології екологічно чистого виробництва активно застосовуватимуться на Кіровоградщині.
В свою чергу, пан Джун Мацумото висловив вдячність керівництву Кіровоградської області за запрошення та проявлений інтерес до японської ЕМ- технології.
 

 dle
24-10-2016, 11:22
974 переглядів