ЕМ-Україна > Що таке ЕМ > ЗДОРОВИЙ САД- ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ

ЗДОРОВИЙ САД- ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ


4-11-2016, 14:37
Автор: Rodion

 Ефективні Мікроорганізми – це комбінація корисних мікроорганізмів, що мають пробіотичні і регенераційні властивості. Розроблені професором Теруо Хіга з Японії. Ефективні Мікроорганізми діють комплексно в ґрунті і рослинах. Під їх впливом відбуваються бажані біохімічні зміни, що має вирішальне значення як для здоров'я і родючості ґрунту, так і для імунітету і зростання саджанців у несприятливих умовах. Ефективні Мікроорганізми полегшують утворення і підтримання в ґрунті бажаної грудкової структури. Завдяки цьому грунт краще утримує воду і плантація довше залишається захищеною від посухи.

Очевидною користю від використання ефективних мікроорганізмів є стимулювання правильного розвитку кореневої системи рослини. Вміщені в препараті мікроорганізми покращують засвоюваність і доступність поживних речовин, які знаходяться в самому ґрунті або поставляються в добривах. Ефективні Мікроорганізми особливо рекомендуються для садів, у яких знищена структура ґрунту затримує обіг води та поживних речовин, що суттєво обмежує ріст плодів, а також для садів, що піддавалися посиленій хімічній обробці, яким ЕМ допомагають повернути втрачену біологічну рівновагу. Препарати ЕМ не мають періоду каренції від внесення до збору плодів. Препарати EM ідеально підходять для будь-якої системи вирощування садових культур. Завдяки ним отримуємо рясні врожаї плодів з прекрасними торговими параметрами.

ЕМ САД-ГОРОД – рідке органічне добриво з ґрунтовими мікроорганізмами. Препарат покращує структуру і родючість ґрунту і стимулює збалансований ріст рослин. Містить концентровану дозу ефективних мікроорганізмів™ і азотобактерій. Є основним препаратом для застосування в садівництві.

• Поліпшення структури ґрунту і зменшення втрат і блокування поживних речовин,
• Гальмування процесів гниття і перенесення мікробіологічних хвороб рослин,
• Систематичне поліпшення стану саду і стійкості при несприятливих погодних умовах.

EM-5 являє собою композицію з натуральних інгредієнтів, ферментованих з ефективними мікроорганізмами.
ЕМ-5 при контакті з рослинами стимулює їх імунну систему для боротьби з патогенами і на основі конкуренції витісняє їх, створюючи для рослин бар’єр від хвороб.

• Препарат EM-5 захищає від широкого спектра різних як грибкових, так і бактеріальних захворювань і зміцнює природну стійкість рослин,
• препарат, крім того, має відлякуючу дію по відношенню до різних груп шкідників рослин,
• EM-5 застосовують як додаток до препарату ЕМ САД-ГОРОД, що вноситься шляхом запилення в період вегетації.
ЕМ САД-ГОРОД є багатоцільовим засобом для стимулювання збалансованого зростання саду на кожному етапі вегетації. Препарат ЕМ САД-ГОРОД особливо рекомендується для використання на коренях саджанців до закладання плантації та для регенерації саду після його ушкодженнях та при уповільненні вегетації.
Сад кісточково-насіневий
I. Початок весни, поява зачатків листків.

Метою цього обприскування є, насамперед, щеплення ґрунту препаратом для поліпшення її структури та профілактика хвороб. Перший весняний оприск препаратом потрібно здійснювати, коли на деревах з’являються зачатки листків. ЕМ САД-ГОРОД у дозі 15л/га поєднуємо з ЕМ-5 у дозі 1л/га (поєднане обприскування) в 400л. води. Найкорисніше буде, якщо препарат покриє обприскувану рослину та стече до вологого ґрунту. Якщо головним завданням має бути покращення структури ґрунту, то обприскування можна виконати безпосередньо на вологий грунт, наприклад, гербіцидною балкою.

II. Фаза цвітіння.
Норми поливу при крапельному зрошенні 1:1000літрів.

ІІІ. Кінець цвітіння, початок зав’язування плодів.

Метою обприскування є зменшення ризику ушкодження зав’язей плодів. Протягом цього періоду проводимо обприскування ЕМ САД-ГОРОД у дозі 5л /га в поєднанні з ЕМ-5 у дозі 1л/га (поєднане обприскування)в 400літрів води. Кількість води, сопла та робочий тиск треба підібрати так, щоб якнайретельніше покрити рослини препаратом. Ефективні мікроорганізми і рослинні екстракти, що містяться в ЕМ-5, стимулююче впливають на рослини, підсилюючи їхню природну стійкість до несприятливих умов, та захищають рослини від шкідників і патогенів.

IV. Ріст плодів до періоду дозрівання.

Метою обприскування є забезпечення якості плодів. Під час росту і дозрівання плодів вони постійно піддаються інфекціям та нападам шкідників. Для отримання високих врожаїв відмінної якості рекомендуємо ще одне обприскування ЕМ САД-ГОРОД і ЕМ-5, як в розділі II. Це обприскування зменшує тріскання плодів та збільшує їхню стійкість до можливого пошкодження градом. При пошкодженнях плодів внаслідок несприятливих погодних умов рекомендуємо додавання ЕМ САД-ГОРОД у дозі 2-5 л/га. Захисні обприскування ефективними мікроорганізмами можна виконувати аж до збору врожаю фруктів з огляду на те, що вони не мають каренції й позитивно впливають на параметри плодів.

V. Осінній період, посів у ґрунті ефективних мікроорганізмів.

Метою цього обприскування є розкладання опадаючого листя та допомога відновленню рослин та ґрунту. Обприскування препаратом ЕМ САД-ГОРОД та ЕМ-5 повинно бути виконане відразу після збору врожаю фруктів. Важливо, щоби препарат не лише покрив впалі листя та плоди, а й досяг ґрунту. Додаток ЕМ-5 вноситься за бажанням для зміцнення ефекту знешкодження патогенів, які навесні становили би небезпечний розсадник хвороб. Початкова доза ЕМ САД-ГОРОД у цій фазі становить до 20-40 л/га. + 200-250л води.

VІ. Закладка плантації

Метою застосування є отримання саджанців найвищої якості з досконало розвинутою кореневою системою та покращенням приймання готових саджанців при закладці нових плантацій. Застосовуємо препарат ЕМ САД-ГОРОД. Розчином 0,5% препарату зрошуємо (0,05 літра препарату ЕМ САД-ГОРОД на 10 літрів води) деревця в пропорції 1 л розчину на близько 15 м2 розплідника. В разі потреби розчин можна ввести глибше, поливаючи саджанці додатковим шаром води. У період вирощування саджанців такий захід варто повторити до 3 разів. 
ЕМ САД-ГОРОД ефективно покращить приймання саджанців безпосередньо при закладці плантації. Замочування коренів у розчині 1:20 (50 мл препарату на 1 літр води) суттєво покращує прийняття і енергію саджанців на новій плантації. Особливо рекомендується при садінні ушкоджених або не найвищої якості саджанців, або в несприятливих погодних умовах. Саджанці, для вирощування яких ЕМ САД-ГОРОД вже застосовувався, не потребують цього заходу.

Приготування ґрунту в саду

Препарат ЕМ САД-ГОРОД застосувати в грунт на етапі підготовки ґрунту під посадку. Препарат після обприскування повинен бути змішаний з ґрунтом.Такий захід покращує структуру ґрунту, поліпшує обіг поживних речовин та безпосередньо впливає на прийняття саджанців і ріст закладеної плантації. Доза ЕМ САД-ГОРОД становить від 20 до 40л на гектар.
dle

Повернутися назад