» » ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ЕМ-ТЕХНОЛОГІЇ В ОВОЧІВНИЦТВІ

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ЕМ-ТЕХНОЛОГІЇ В ОВОЧІВНИЦТВІ

- підвищення якості та урожайності,
- покращення параметрів, пов'язаних із зберіганням,
- зниження вмісту важких металів у овочах,
- ефективний елемент біологічного захисту .
Ефективні Мікроорганізми – це комбінація корисних мікроорганізмів, що мають пробіотичні і регенераційні властивості. Препарати ЕМ САД-ГОРОД, ЕМ-АГРО, ЕМ-5 розроблені професоромТеруо Хіга з Японії. Ефективні Мікроорганізми полегшують утворення і підтримання в ґрунті бажаної грудкової структури. Завдяки цьому грунт краще утримує воду і плантація довше залишається захищеною від посухи. Вміщені в препараті мікроорганізми покращують засвоюваність і доступність поживних речовин, які знаходяться в самому ґрунті або поставляються в добривах.
Ефективні Мікроорганізми особливо рекомендуються для плантацій, у яких знищена структура ґрунту затримує обіг води та поживних речовин, що суттєво обмежує ріст плодів, а також ЕМ-препарати:
ЕМ САД-ГОРОД, ЕМ-АГРО, ЕМ-5 допомагають повернути втрачену біологічну рівновагу. ЕМ САД-ГОРОД – рідке органічне добриво з ґрунтовими мікроорганізмами (містить концентровану дозу ефективних мікроорганізмів і азотобактерій). Ефективні Мікроорганізми діють комплексно в ґрунті і рослинах. Під їх впливом відбуваються бажані біохімічні зміни, що має вирішальне значення як для здоров'я і родючості ґрунту, так і для імунітету і зростання рослин у несприятливих умовах:
  •  Препарат ЕМ САД-ГОРОД покращує структуру і родючість ґрунту і стимулює збалансований ріст рослин;
  •  Зменшує втрати і блокування поживних речовин;
  •  Гальмує процес гниття і перенесення мікробіологічних хвороб рослин,
  •  Систематично поліпшує стан рослин овочів і стійкість при несприятливих погодних умовах;
 ЕМ-АГРО є основним препаратом для застосування в овочівництві. ЕМ-АГРО субстанція живих культур мікроорганізмів (бактерії молочноїкислоти, бактерії фотосинтетичності, дріжджі – поживні речовини природнього походження), меляса цукрової тростини, вода.
  •  Захист та підвищення схожості насіння;
  •  Покращення природної родючості та оздоровлення ґрунтів;
  •  Стимуляція розвитку кореневої системи рослин;
  •  Захист рослин від хвороб.
EM-5 - являє собою композицію з натуральних інгредієнтів, ферментованих з ефективними мікроорганізмами. ЕМ-5 при контакті з рослинами стимулює їх імунну систему для боротьби з патогенами і на основі конкуренції витісняє їх, створюючи для рослин бар'єр від хвороб.
  •  Препарат EM-5 захищає від широк ого спектра різних як грибкових, так і бактеріальних захворювань і зміцнює природну стійкість рослин;
  •  Має відлякуючу дію по відношенню до різних груп шкідників рослин; EM-5 застосовують як додаток до препарату ЕМ САД-ГОРОД та ЕМ- АГРО, що вноситься шляхом запилення в період вегетації.
ЕМ-препарати не мають періоду каренції від внесення до збору плодів. ЕМ-препарати ідеально підходять для будь-якої системи вирощування овочевих культур, завдяки ним отримуємо рясні врожаї плодів з прекрасними торговими параметрами. При використанні ЕМ-технології у вирощуванні органічних овочів у закритому ґрунті необхідне обеззаражування грунту (де планується закладати теплицю): 1 км2 - 0,5 л ЕМ-АГРО (оприскування та рихлення) та провести обеззаражування в середині теплиці (стіни й стелю): 0,1 л ЕМ-АГРО + 0,1 л ЕМ-5 + 10 л води. Насіння протруювати безпосередньо перед посівом ЕМ-АГРО 0,001л/10 кг + ЕМ-5 0,001 л/10 кг. Під час вегетаційного періоду обприскування повторюємо препаратом листків ЕМ-АГРО 0,05 л/1 сот.+ ЕМ-5-0,01 л/ 1 сот., або ЕМ САД-ГОРОД 0,1 л/1 сот.+ ЕМ-5-0,01 л/ 1 сот.
При використанні ЕМ-технології у вирощуванні органічних овочів у відкритому ґрунті перша обробка проводиться на грунті по закінченні заморозків, зазвичай з кінця березня до кінця травня. Насіння протруювати безпосередньо перед посівом ЕМ-АГРО 0,001л/10 кг + ЕМ-5 0,001 л/10 кг. Під час вегетаційного періоду обприскування повторюємо препаратом листків ЕМ-АГРО 0,05 л/1 сот.+ ЕМ-5-0,01 л/ 1 сот., або ЕМ САД-ГОРОД 0,1 л/1 сот.+ ЕМ-5-0,01 л/ 1 сот. З метою зміцнення природньої стійкості рослин і захисту від шкідників та грибкових хвороб.
Рекомендується додаткове обприскування після збирання на грунті в кількості ЕМ-АГРО – 0,15л/1 сот. + ЕМ-5-0,02 л/ 1 сот., або ЕМ САД-ГОРОД – 0,15л/1 сот. + ЕМ-5-0,02 л/ 1 сот. При застосуванні повної ЕМ-технології можна вирощувати ті самі сорти.
dle
5-12-2016, 10:12
701 переглядів