» » НАЙКРАЩА ФОРМУЛА ДЛЯ МАЛИНИ

НАЙКРАЩА ФОРМУЛА ДЛЯ МАЛИНИ

Ефективні Мікроорганізми – це комбінація корисних мікроорганізмів, що мають пробіотичні і регенераційні властивості, розроблена професором Теруо Хіга з Японії. Ефективні Мікроорганізми діють комплексно у ґрунті і рослинах. Під їх впливом відбуваються бажані біохімічні зміни, які має вирішальне значення як для здоров'я і родючості ґрунту, так і для імунітету і зростання малини у несприятливих умовах. Ефективні мікроорганізми полегшують утворення і підтримання в ґрунті бажаної грудкової структури. Завдяки цьому грунт краще утримує воду і плантація довше залишається захищеною від посухи.
Безперечною користю від використання Ефективних Мікроорганізмів є стимулювання правильного розвитку кореневої системи рослини. Мікроорганізми, що входять до складу препарату, покращують засвоюваність і доступність харчових компонентів, які знаходяться в самому ґрунті, або поставляються в добривах. Ефективні Мікроорганізми особливо рекомендуються на плантаціях, у яких знищена структура ґрунту затримує обіг води та харчових компонентів, що суттєво обмежує ріст плодів. ЕМ-препарати не мають періоду каренції, починаючи від внесення до збору плодів. ЕМ-препарати ідеально підходять для будь-якої системи вирощування малини, а також в системі вирощування рослин, у яких є схожа технологія продукції. Завдяки ним отримуємо рясні врожаї плодів з досконалими торговими параметрами.
ЕМ-5 – це композиція з натуральних інгредієнтів, які ферментують з Ефективними Мікроорганізмами, що містить часник, перець, яблучний оцет і алкоголь. ЕМ-5 при контакті з рослинами стимулює їх імунну систему для боротьби з патогенами, на основі конкуренції витісняє їх, створюючи для рослин бар'єр від хвороб.
Препарат ЕМ-5 захищає і протидіє широкому спектру різних як грибкових, так і бактеріальних захворювань, а також зміцнює природний імунітет рослин.
Препарат, крім того, має відлякуючу дію по відношенню до різних груп шкідників рослин. ЕМ-5 застосовують як додаток до ЕМ САД-ГОРОД до обприскування підчас вегетації.
ЕМ САД-ГОРОД – є багатоцільовим засобом для стимулювання збалансованого зростання малин на кожному етапі вегетації. Препарат ЕМ САД-ГОРОД особливо рекомендується для використання на коренях саджанців до закладання плантації. ЕМ-препарати можна застосувати на вибраному етапі вегетації малини або створення і захисту плантації. 
РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВАРІАНТ ЗАСТОСУВАННЯ ЕМ-ТЕХНОЛОГІЇ 
ВИРОЩУВАННЯ МАЛИНИ.
І тип процедури: обприскування ґрунту перед створенням плантації, або весняне обприскування вже існуючих плантацій.

Щеплення ґрунту є найважливішою процедурою. Вона дозволяє покращуват параметри ґрунту і підтримку малини на початковому етапі вегетації. Пропонована доза препарату ЕМ-АГРО в цьому випадку є від 20 літрів у мінімум 500 літрах води / гектар. Обприскування і змішування ґрунту рекомендується перед створенням плантації або обприскування проводиться на вже існуючих плантаціях на вільготному ґрунті Препарат можна застосувати паралельно з удобренням плантації. Підчас фертигаці потрібно вживати такі самі дози препарату. Якщо грунт сухий, потрібно вжити більш кількість води, або обприскувати у вечірні години. У вже існуючих плантаціях рекомендуємо додаток до першої процедури від 1 до літрів ЕМ-5 в залежності від інтенсивності появи грибкових хвороб в попередні роках.
ІІ тип процедури: обприскування безпосередньо на рослину (по листу).
Ефектом цієї процедури є профілактика, охорона і стимуляція росту. У вирощуванні малини варто виконати таку процедуру принаймні раз перед періодом цвітіння і раз на зелений плід. 
Обприскування з добавкою ЕМ САД-ГОРОД забезпечує правильне проходження процесу фотосинтезу і стимулює зростання рослин. Має також регенеративн здатність. Чудово діє також після гальмування росту, пов'язаного з несприятливою погодою. Обприскування з добавкою ЕМ-5 виконується насамперед для профілактики боротьбі з хворобами малини. Процедури з ЕМ можна виконувати підчас опадів без втрати їх ефективності, в то час, як ефективність охоронних процедур з використанням інших засобів обмеженою. Процедура застосування ЕМ підчас збору врожаю має позитивний вплив на якість дозрівання плодів, є повністю безпечною для людей і не має періоду каренції ві обприскування до збору врожаю.
Плоди малини з плантації з ЕМ довше остаються пружисті, значно повільніш пускають соки і зараховуються до гатунків найвищої якості.
ІІІ тип процедури: обприскування після збору врожаю.
Обприскування можна виконати безпосередньо після закінчення збору, або після опадання листків. 
IV тип процедури: вирощування саджанців / поліпшення їх прийняття під час створення плантації.
Ефектом цієї процедури є рівні саджанці з досконало розвинутою кореневою системою, що сприяє дуже доброму прийняттю саджанців і рівномірному розвитку рослин. 
Вирощування саджанців:
Застосовуємо препарат ЕМ САД-ГОРОД. Розчином 1% препарату зрошуємо (0,1 літра ЕМ САД-ГОРОД на 10 літрів води) розсадник в пропорції 10 літрів розчину на близько 15 м2 саджанців. У разі потреби розчин можна ввести глибше, поливаючи саджанці додатковим шаром води. У період вирощування саджанців такий захід з розчином ЕМ САД-ГОРОД варто повторити до 3 разів. 
Готові саджанці:
ЕМ САД-ГОРОД ефективно покращить прийняття саджанців безпосередньо при закладці плантації. Замочування коренів у розчині 1:20 (50 мл препарату на 1 літр води) суттєво покращує приймання малини на новій плантації і особливо рекомендується при садінні ушкоджених або не найвищої якості саджанців, а також при садінні в несприятливих погодних умовах. Саджанці, для вирощування яких ЕМ САД-ГОРОД вже застосовувався, не потребують цього заходу. 
Додаткові рекомендації:
Початкова доза більша, ніж 20 літрів EМ САД ГОРОД рекомендується для виснажених ґрунтів і рунтів зі знищеною внаслідок ерозії структурою. ЕМ-препарати не повинні використовуватися в поєднанні з фунгіцидами та ербіцидами. Якщо можливо, рекомендується виконати обприскування EM за 7 днів до або через 7 днів після застосування фунгіцидів і гербіцидів. Процедури внесення ЕМ під час вегетації можна поєднати з внесенням добрив на плантацію. 
Рекомендуємо дізнатися про інші можливості Ефективних мікроорганізмів.
dle
4-11-2016, 14:00
2071 переглядів